WOODLINE HOTEL - Hakkımızda

Hakkımızda

" SİZ RAHATINIZA BAKIN. BIRAKIN DOĞA SİZİ DİNLESİN... "

Woodline Hotel'e Hoşgeldiniz! Woodline Hotel olarak amacımız doğanın ve konforun, geleneksel Türk misafirperverliği ile buluştuğu bu atmosferde sizlere muhteşem bir tatil ve unutulmaz anılar yaşatabilmektir. Siz seçkin konuklarımızın huzurlu ve rahat hissetmesini sağlamak için tüm ekip arkadaşlarımızihtiyacınız olan her konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Dinlendirici bir bahçeyle çevrili olan Woodline Hotel, doğayla baş başa sakin bir tatil arayanlar için ideal bir alternatif. Tesis, konforlu odaları, açık yüzme havuzu ve güler yüzlü hizmetiyle Antalya Havalimanı’na 48 km mesafede bulunuyor.

Konaklamanız süresince tesisimizdeki ücretli ve ücretsiz servislerimiz ile ilgili bilgileri aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

YİYECEK ÜNİTELERİ: Kahvaltı Restaurant - Açık Büfe 08:00 – 10:00 Öğle Yemeği Restaurant - Açık Büfe 12:30 – 14:00 Aksam Yemegi Restaurant - Açık Büfe 19:00 – 21:00

İÇECEK ÜNİTELERİ: Soft İçecek (Konsantre Meyve Suyu - Kola -Fanta - Sprite) Pool Bar 10:00 – 22:00 Çay ve Kahve Pool Bar 10:00 – 22:00

Tesis hava şartlarına bağlı olarak Operasyon ve saatlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


*Tesisimiz Doğa Dostu tesis olup Yeşil'i ve Doğayı korumak için gerekli önlemleri almıştır. Bize bu konuda siz de yardımcı olun Tesisimizi ve Doğamızı koruyalım, temiz tutalım!!!

*Otel içerisinde para, mücevherat ve değerli eşya kaybından otel idaresi sorumlu değildir. Kıymetli eşyaların korunmasına mahsus resepsiyonda bulunan kilitli kasayı kullanmanızı öneririz.

*** ** Tesis içerisinde evcil hayvan kabul edilmemektedir.***